Tunalar Şirketler Topluluğu'nun temelleri ve geçmişi 1918 yıllarına dayanmaktadır. Trabzon’da faaliyetlerine başlayan Tunalar, günümüze kadar hem tüketiciye hem de kurumsal hayata dokunan çeşitli şirketlere sahiptir.

 

1989 yılında Tunalar ailesinin ikinci şirketi olan Tunalar Otomotiv ile Ford bayiliği alınmıştır. Bayiliğin kuruluşunun ardından 1994 yılında yapılan Trabzon Yıldızlı Ford Plaza Türkiye’nin ilk Ford Plaza’larından biri olmuştur. Satış, servis ve yedek parça konusunda müşterilerine yaşattığı memnuniyet ile otomotiv sektöründe başarılarla hizmetlerine devam eden Tunalar 2015 yılında Samsun’da, 2016 yılında ise Trabzon’da Ford Trucks yetkili bayisi olarak satış ve servis hizmeti vermeye başlamıştır.

 

Tunalar Şirketleri Topluluğu halen 700’e  yakın çalışanı, onlarca temsil ettiği marka ile otomotiv, otomotiv yan sanayi, sigorta, turizm, bilişim, inşaat ve perakende alanlarında faaliyetlerine ve yatırımlarına devam etmektedir. Müşteri memnuniyeti, güvenirlik, kalite, dürüstlük ve yenilikçiliğin ön planda tutulduğu Tunalar’ı on binlerce müşteri tercih etmiş ve etmektedir.

Ford Trucks Hakkında

Ford Trucks hakkında detaylı bilgiye ulaşmak için Fordtrucks.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz.

SİTEYE GİT